YATO grilovací deska 550

kliknutím zvětšíte
YATO grilovací deska 550
YATO grilovací deska 550 YATO grilovací deska 550 YATO grilovací deska 550 YATO grilovací deska 550
ks
doprava zdarma
Kód:00744
Výrobce:YATO
Cena s DPH : 4 790,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:na dotaz předem
Stav zboží: Nové
rozměr 555 x 350 mm

Grilovací deska
Plochá ocelová grilovací deska s rozměry 365x380 mm a tloušťkou 6 mm dokonale vede teplo. Díky tomu je ideální pro smažení vajec, uzenin, slaniny, masa, opékání, tortil nebo zeleniny.
Grilovací deska  3,0 kW je řízena potenciometrem s nastavitelnou teplotou v rozsahu 50 ~ 300 ° C, která je umístěna na předním panelu.

Na zadní straně zařízení je ochranný spínač proti stříkající vodě, který umožňuje vypnout gril bez nutnosti odpojení napájecího kabelu od sítě. Zařízení je napájeno 230 V ~ 50 Hz. Vestavěná pojistka zabraňuje přehřátí grilu.
Grilovací deska o rozměrech 555 x 350 mm váží 18,5 kg.

Grilovací deska je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky tomu se grilovací deska rychle čistí a udržuje v čistotě. Kromě toho je před varnou deskou umístěn tukový žlab a všechny druhy odpadu z grilovací desky.

Na druhé straně, speciální otvor umožňuje odkap do spodní zásuvky, kterou lze pro čištění snadno vytáhnout.
Boční a zadní stěny mají navíc ochrannou hranu 60 mm vysokou, která chrání připravené nádobí proti vypadnutí a chrání před stříkáním tuku. Pod zařízením jsou čtyři protiskluzové nožičky, které zajišťují stabilní polohu na pracovní desce.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace